Hizmetlerimiz

Neler Yapıyoruz ?

Hizmetlerimiz

Elektrik Tesisatı

Sigorta, elektrik arızası gibi konusunda uzman kadromuz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Elektrik tesisatı çok geniş alt başlıklara sahiptir. Elektrik Tesisatı ile ilgili bakım, onarım ve yenileme ihtiyacınız mı var ? Ekonomik ve tecrübeli ustalarımız ile sizlere hizmet veriyoruz.

Havuz Şartlandırma ve Bakımı

Bir havuzu temiz, berrak ve sağlıklı tutmak için, iki ana alana dikkat etmemiz gerekiyor. İlk olarak yüzme havuzunun kimyasal dengesi sağlanmalıdır, ve ikinci olarak havuzdaki istenmeyen kirler, tozlar, partiküller ve yabancı maddelerden arıtmamız gereklidir.

Site Teknik Personeli

Site ortak alanlarındaki her türlü elektrik, su tesisatı, yangın algılama sistemi, hidrofor, pompa, elektronik sistemler, TV yayın sistemi vb. nin sürekli faal halde bulunmasını sağlamak. Oluşan arızaları yetkisi dahilinde tamir etmek/ ettirmek.

Merkezi Isıtma Sistemleri

Her alandaki, ısıtma ve soğutma amaçlı kullanılan sistemlerde, sıcak su, soğutma suyu, buhar kazanları, eşanjör, boiler, su tankları, boru hatları ve radyatörlerde, kireç, kışır, korozyon, lığlanma, taşlaşma ve çamurlaşmanın olması kaçınılmazdır.

Çevre Sulama Sistemleri

Sulama sistemleri, yeşil alanların sağlıklı ve düzenli bir şekilde sulanması için depo, hidrofor, boru, vana ve springlerin birleşiminden oluşan bir sistemdir. Düzenli sulama sayesinde her alan ihtiyacına göre eşit derecede sulanacak ve bu sayede bitkiler optimal derecede büyüme kaydedecekler.

BİZE ULAŞIN

Bizlere Haftanın 7 Gün 24 Saati Ulaşabilirsiniz!

Sağdıç Teknik- Yenileme, Bakım ve Onarım Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinebilir ve bizlere ulaşabilirsiniz.

Bizi Arayın