Elektrik Tesisatı Arıza Onarım

Sigorta, elektrik arızası gibi konusunda uzman kadromuz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Elektrik tesisatı çok geniş alt başlıklara sahiptir. Elektrik Tesisatı. Devre Kesiciler, Anahtar priz, zaman saatleri, kaçak akım röleleri, yumuşak yol vericiler, koruma üniteleri, panolar, kablo ve aydınlatma gibi konularda sizlere çözümler sunabiliriz. Elektrik tamiratı, pano düzenleme, sesli ve görüntülü diafon sistemleri, uydu kurulumu. elektrik ve sıhhi tesisat başta olmak üzere her türlü tamirat ve tadilatlarınız yapılır.

Elektrik bakım ve onarım hizmetleri aktif olarak sunulması gereken bir hizmettir. Çünkü teknolojinin gelişmesi ile birlikte değişikliklere ayak uydurmak hem enerji tasarrufu sağlamak adına hem de elektronik ürünlerin uzun ömürlü olması adına önemlidir.

Elektrik Bakım ve Onarım

Elektrik ve elektronik teknolojisindeki hızla değişimle, geçmiş ve bugün arasında uyum sağlayabilmek için mesleklerin kendini aktif olarak hizmet verebilmesi için teknolojiyle uyum içerisinde olunmalıdır. Mesleki anlamda teknolojiyi takip ederken titiz ve planlı, programlı olmak, mesleki etik değerlere sahip olarak hizmet vermek ulaşılan sonlarda başarıyı etkileyerek; en üst seviyeye çıkmayı sağlar.

Hizmetlerimizden Bazıları

Kaçak akım rölesi, kopan kablo tamiri ve kablo değişimi, elektrik prizlerinde kısa devre yapması, eski binalarda tesisat yetersizliğinden kaynaklanan kablo yanmaları ve kopmaları, aşırı yükten dolayı sigorta atması, topraklama olmaması veya topraklama kaçağını giderilmesi, priz ve ampul onarımı veya değişimi gibi aşağıda belirtilen başlıklarda da hizmet veriyoruz.

Karşılaşılan Bazı Elektrik Arızaları

Duy arızaları: Duy nedir? Elektrik lambalarını besleme devrelerine bağlamak için duy adı verilen bir materyal kullanılır. Aydınlatma cihazının elektrik kablosu ile birleştiği bu noktaların arızasına duy arızları adı verilir.

Buat arızaları: Buat nedir? Birleşme yapmak veya akımı bir veya daha fazla kollara ayırmak için yapılan kutuya buat denir. Bu yuvalardaki arızlara da buat arızaları denir.

Sigorta arızaları: Sigorta nedir? Elektrik devrelerinde besleme hatlarını kısa devre akımı ve fazla yüklere karşı korumak için sigorta adı verilen devre elemanı kullanılır. Sigortalar elektrikle çalışan alıcılarla birlikte bu alıcıları kullanan bireyleri elektrik kazalarının olumsuz etkisinden korumaya yararlar. Sigorta arızaları devre elemanlarındaki arızalardır.

Priz arızaları: Priz nedir? Elektrik cihazlarına, bir elektrik devresinden fiş aracılığı ile doğrudan veya uzatma kablosu ile enerji alınması için kullanılan araçtır. Bu araçlardaki arızalara priz arızası adı verilir.

Fiş arızaları: Fiş nedir? Fiş, bir aygıt veya uzatma kablosundaki iletkenleri, prizdeki kontaklar aracılığı ile elektrik tesisi iletkenlerine birleştirmeyi veya bunlardan ayırmayı sağlayan bir araçtır. Bu araçlardaki arızalara fiş arızası denir.

Anahtar arızaları: Elektrik anahtarı nedir? Elektrik devrelerinde, devreyi açıp-kapatmaya yarayan materyallerin tümüne anahtar denir. Konutlarımızda sık gördüğümüz arızalardan olan elektrik anahtarı arızası devreyi açıp kapamaya yarayan bu elemanlardaki arızalardır.

Daha Fazla Bilgi Al

Geniş kapsamlı hizmet veriyor, en doğru şekilde çözüyoruz

Tüm ihtiyaçlarınızı en hızlı şekilde çözerek sizin rahat ve güvende olmanızı sağlamak için gayret gösteriyoruz.

Elektrik Tesisatı Yenileme, Bakım ve Onarım Hizmeti

Elektrik Tesisatı ile ilgili bakım, onarım ve yenileme ihtiyacınız mı var ? Ekonomik ve tecrübeli ustalarımız ile sizlere hizmet veriyoruz.

7/24 Servis Hizmeti
100%
Müşteri Memnuniyeti
100%
Yetkin Personel
100%

Bizi Arayın